Projekt Zahrada pod borovicí aneb Studie řešení zahrady MŠ v Božanově byl financován z Národního programu Životní prostředí.

Mateřská škola Božanov se opět zapojila do projektu OBĚDY DO ŠKOL pro školní rok 2020/2021. Podmínkou je zapojení školy do projektu a 3 měsíční trvání HMOTNÉ NOUZE rodiny.

V případě dotazů mne prosím kontaktujte.  - Veronika Ptáčková, telefon 776 566 900

Realizace projektu: 1. 9. 2019 – 31. 8. 2021

Projekt schválený ve výzvě MŠMT „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ II“ s názvem Podpora dvouletých v MŠ Božanov II. je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu je zvýšit kvalitu předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ.

Projekt je zaměřen především na personální podporu školky, která v návaznosti na práci předškolních pedagogů pomůže integrovat dvouleté děti do dětského kolektivu. Dále pak také na vzdělávání pedagogických pracovníků školky v oblasti matematické pregramotnosti a polytechnické výchově.